Skradziono busa trenerów kadry Polski w Narciarstwie Alpejskim wraz z całym sprzętem narciarskim.

29.09.2012

Maciek Bydliński prosi o pomoc:

Skradziono busa trenerów kadry Polski w Narciarstwie Alpejskim wraz z całym sprzętem narciarskim.

 

Wiadomość z Facebook'a Maćka Bydlińskiego:

 

Dzisiaj w piątek 28.09.12 w godzinach między 18.40-19.15 skradziono busa marki Mercedes Vito(kolor srebrny) o słowackim nr rejestracyjnym MT 595 AV rok produkcji 1998 z pod ul. Aleja Pokoju 67 Centrum Handlowe M1 Kraków wraz z drogocennym sprzętem narciarskim.


W busie znajdował się specjalistyczny spr zęt Kadry „A” Polskiego Związku Narciarskiego w tym mój. Wartość straconego sprzętu to ok. 200tys. zł.
Sprzęt, który właśnie dzisiaj przyleciał Cargo do Krakowa ze zgrupowania w Nowej Zelandii. W busie znajdowało się ok. 30 par nart firmy Atomic i Head, fotokomórki do pomiaru czasu, 100 kompletów tyczek narciarskich, maszyna do robienia nart, 7 par butów narciarskich, 4 wielkie skrzynie z całym materiałem do przygotowania nart oraz zorganizowania profesjonalnego treningu.


Bardzo proszę o pomoc w rozgłosie informacji, gdyż sprzęt jest drogocenny, a tak naprawdę dla zwykłego Kowalskiego 70% rzeczy, które znajdowały się w nim są zupełnie nie potrzebne. Sprzęt jest specjalistyczny wyłącznie dla zawodników. Rzeczy są dla mnie bezcenne, dlatego też za pomoc w ich odzyskaniu (ktokolwiek by tej pomocy nie udzielił) oferuję nagrodę.


Z wyrazami szacunku
Maciek Bydliński


<< wstecz
Logowanie