Komunikat POLPUNKTY.PL na nowy sezon

17.11.2012

 W menu "Ważne dokumenty" umieściliśmy komunikat na nowy sezon. Znajdziecie w nim Państwo informacje organizacyjne związane z korzystaniem z serwisu polpunkty.pl w trakcie sezonu.


Jako nowość, w tym sezonie proponujemy Państwu "Ranking producentów".

Informacja o producencie nart, na których jeździ zawodnik/zawodniczka będzie się znajdowała na listach wyników.  Stworzony będzie także ranking producentów liczony w sposób analogiczny do rankingu klubów. Czyli każdy producent nart będzie zbierał w sezonie punkty za miejsca zajęte przez zawodników startujących na jego nartach.

 

Ranking powstał z inicjatywy trenerów i ma na celu pomóc klubom w pozyskiwaniu korzystnych ofert od producentów sprzętu narciarskiego i dzięki temu, ograniczeniu dla zawodników, kosztów związanych ze startami. Prosimy trenerów o przesyłanie informacji o tym na jakich nartach jeżdżą zawodnicy, również za poprzednie  lata. Dzięki temu będzie można stworzyć ranking producentów nart, również za minione sezony.

 

 

Informujemy, że wytyczne sportowe PZN na sezon 2012/2013 nie zostały jeszcze oficjalnie zatwierdzone, jednak nie będą one zawierały zmian w stosunku do wytycznych z poprzedniego sezonu.

 


<< wstecz
Logowanie