Rossignol/Dynastar - OFERTA RACING

21.03.2016

Sezon startowy 1516 powoli zbliża się do końca. Był to bardzo udany czas dla naszych zawodników zarówno w Pucharze Świata, jak i na naszej krajowej arenie. Zawodnicy teamu ROSSIGNOL Henrik Kristoffersen i Frida Hansdotter zwyciężyli w Pucharze Świata w kategorii slalom.

Henrik Kristoffersen, Frida Hansdotter, Federica Brignone, Carlo Janka, Nadia Fanchini, Fabienne Suter pokazali, że na nartach ROSSIGNOL i DYNASTAR można wygrywać zarówno w konkurencjach technicznych jak i szybkich.

 

Gratulujemy Szymonowi Bębenkowi, Kubie Tabaszewskiemu, Jankowi Grodeckiemu, Zosi Zdort sukcesów w Mistrzostwach Polski. W Młodzieżowym Pucharze Polski wspaniałe występy Michała Michalika, Anieli Sawickiej, Karoliny Haratek, Bartka Sanetry, Bartka Szkoły, Magdy Łuczak, Kuby Matulki, Zosi Zdort, Janka Grodeckiego, Kasi Hreśki  i wielu innych doskonałych zawodników pokazały, że nasze narty są szybkie, ale też – co wszyscy podkreślają – bardzo przyjazne.  Nasi zawodnicy zajmują również czołowe miejsce w rywalizacji na poziomie lig regionalnych, w których frekwencja w ostatnich sezonach osiąga rekordowe poziomy.

 

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy naszym zawodnikom, ich trenerom i rodzicom.

 

Poniżej znajdziecie Państwo ofertę RACE dla klubów. W sezonie PM Sport będzie realizował zamówienia klubów na produkty ROSSIGNOL, DYNASTAR, LANGE,  POC. W przesłanych materiałach zamieściliśmy też wskazówki co do doboru odpowiednich kategorii sprzętu. Proszę pamiętać, że są to tylko sugestie. Ostateczną decyzję co do wyboru nart, butów, wiązań podejmuje trener lub rodzic.  

Uwaga!!!!!

Prosimy o składanie zamówień na załączonych arkuszach – PROSZĘ NAZWAĆ ARKUSZ (ZMIEŃ NAZWĘ) nazwą Klubu lub NAZWISKIEM zawodnika!!!!

 

 

Uwaga!!!!

Zamówienia złożone do 4 kwietnia 2016 będą realizowane z rabatem 10 % od cen race, zawartych w cenniku !

Zamówienie złożone po tym terminie będą realizowane w cenach RACE, bez rabatu za preorder, w ramach bieżącej dostępności.

Proszę uważnie przeczytać wstęp w pliku ROSSIGNOL 1617 RACE PROGRAM, tam znajdą państwo hasło do pobrania arkuszy zamówień z naszej strony www.pmsport.com.pl

 

REGIONALNE CENTRA OBSŁUGUJĄCE KOMPLEKSOWO PROGRAM RACING W ZAKRESIE MAREK: ROSSIGNOL, DYNASTAR, LANGE, POC, SERWISU ZAWODNICZEGO I BOOTFITTINGU

 

 • Region beskidzki: GRUPA SZAFRAŃSKI, UL. ANDERSA 4, BIELSKO-BIAŁA | tel. + 48 33 48 62 666 | e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  
 • Region dolnośląski: SKI4YOU, UL. KOŁŁĄTAJA 27-28, WROCŁAW | tel. +48 530 120 990 | e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  
 • Region małopolski: WINDSPORT, UL. ZAKOPIAŃSKA 56a, KRAKÓW | tel. +48 12 263 86 85 | Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Region mazowiecki: PM SPORT PRO SHOP, UL. ZARUSKIEGO 8, WARSZAWA | tel. +48 22 891 08 05 | e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  
 • Region śląski: FAN SPORT, UL. MŁYŃSKA 8, GLIWICE | tel. +48 32 30 09 111 | e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  
 • Region tatrzański: PM SPORT PRO SHOP, KRUPÓWKI 58, ZAKOPANE | +48 18 201 62 74 | e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  
 • Region wielkopolski: MUSZAK-SKI, UL. RACŁAWICKA 91, POZNAŃ | tel. +48 61 861 44 16 | e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  

 

 

Partnerzy programu racing:

 

 • ADVENTURE SPORTS, AL. ZWYCIĘSTWA 256, GDYNIA | tel. +48 58 621 18 91 | e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  
 • SKI-EXPERT, AL. KS. POPIEŁUSZKI 26a, KIELCE | tel. +48 41 348 04 38 | e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  
 • KRAKÓW SPORT, UL. WALENTEGO SŁAWKA 25, KRAKÓW | tel. +48 730 043 186 | e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  
 • ADVENTURE SPORTS, UL. PODGÓRSKA 34, KRAKÓW | tel. +48 12 427 57 90 | e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 • INSTYTUT NARCIARSTWA, UL. ŻARY 20, MOGILANY | tel. +48 12 444 50 60 | e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  
 • SKI FANATIC, UL. KEN 51 LOK. 4, WARSZAWA – specjalizacja bootfitting | tel. +48 22 241 12 99 | e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  

 

 

 

W RAZIE JAKICHKOLWIEK PYTAŃ PROSZĘ O KONTAKT! NAJLEPIEJ MAILOWY.


<< wstecz
Logowanie