Puchar Polski: Junior C - mężczyźni

Punkty Miejsce Zawodnik Rok urodzenia Klub
260 gold Szeląg Piotr 2004 WKN Warszawa
260 gold Kierkowski Juliusz 2004 WKN Warszawa
225 brown Zarzycki Szymon 2004 SNPTT-1907 ZAKOPANE
209 4 Walas Kacper 2004 KS Frajda Zakopane
132 5 Macewicz Robert 2004 MUKS "ŚMIG"
126 6 Sosnowski Mikołaj 2004 WKN Warszawa
122 7 Szymański Igor 2004 KN Sporteum
109 8 Balcer Franciszek 2004 KS BESKIDY
105 9 Korczak Tomasz 2004 WKN Warszawa
102 10 Chowaniec Krzysztof 2004 RUSIŃSKI SKI-MAX
97 11 Bałaś Paweł 2005 UKS Zakopiański
90 12 Zajączkowski Maksym 2005 KS Tatra Ski Academy
83 13 Osiadacz Brian 2004 UKN Laworta
69 14 Długosz Benedykt 2004 UKS MITANSKI ZAKOPANE
65 15 Kaczmarek Igor 2005 SKI TEAM KACZMAREK
65 15 Żmudziński Wiktor 2004 KSM Łabski Szklarska Poręba
58 17 Gałuszka Wojciech 2004 KS BESKIDY
48 18 Kasprzak Mateusz 2005 KN Sporteum
47 19 Ożga-grzegorzewski Maciej 2004 WKN Warszawa
38 20 Śmiałkowski Maciej 2005 RUSIŃSKI SKI-MAX
38 20 Łodziński Jan 2005 AN SKILLZ KRAKÓW
37 22 Groblicki Jakub 2004 AMS MAGICSPORT - RYSKALSKI
35 23 Szczap Mateusz 2005 KS SKIVEGAS STANEK RACE ACADEMY
35 23 Fajferek Antoni 2004 KS BESKIDY
32 25 Komierowski Stefan 2004 WTS DeSki
31 26 Karwasiński Grzegorz 2004 NKN Warszawa
31 26 Zdort Jan 2005 NKN Warszawa
30 28 Macek Tomasz 2005 KS BESKIDY
28 29 Dawid Mateusz 2005 KS AS
24 30 Pluta Jonathan 2005 KS BESKIDY
21 31 Bocheński Kacper 2004 KS Narciarnia Nowy Sącz
21 31 Bartczak Leopold 2004 WKN Warszawa
19 33 Jurkowski Jakub 2004 WKN Warszawa
18 34 Ziobrowski Stefan 2005 KS Tatra Ski Academy
18 34 Furmanek Michał 2004 SNPTT-1907 ZAKOPANE
18 34 Gajdek Filip 2005 UKN Laworta
18 34 Foltyn Filip 2004 KS Wielkopolska Szkoła Narciarstwa
13 38 Biernat Maksymilian 2005 KSM Łabski Szklarska Poręba
11 39 Haładyna Hubert 2005 UKS Zakopiański
11 39 Trembecki Tymoteusz 2004 KN Wrocław
10 41 Traple Franciszek 2005 IKATUR SKI CLUB
9 42 Pordzik Maksymilian 2005 KN Wrocław
9 42 Schiele Maciej 2004 RASC
8 44 Godlewski Julian 2005 FUNDACJA POTWORY KS
7 45 Bryk Bernard 2005 WKN Warszawa
7 45 Korolec Bartłomiej 2004 FUNDACJA POTWORY KS
7 45 Kozakiewicz Iwo 2005 UKS Zakopiański
6 48 Rihouet Reheaume 2004 KS BESKIDY
6 48 Mielcarek Ignacy 2005 FUNDACJA POTWORY KS
5 50 Styrna Jakub 2004 MKS "SKRZYCZNE" SZCZYRK
4 51 Świętochowski Jan 2005 KN Sporteum
4 51 Matejek Michał 2005 WKN Warszawa
3 53 Klammer Ignacy 2005 WKN Warszawa
3 53 Mocek Jakub 2004 UKS MITANSKI ZAKOPANE
3 53 Janas Filip 2004 KN Wrocław
2 56 Popławski Maciej 2004 FUNDACJA POTWORY KS
2 56 Maj Jakub 2004 KN Wrocław
1 58 Gutkowski Władysław 2005 FUNDACJA POTWORY KS
1 58 Bors Iwo 2005 WKN Warszawa

« wstecz
Logowanie