Wyniki: 2017-01-07, GS

Czarna Góra k/ Stronia Śl. Puchar Czarnej Góry/DeSki CUP

Miejsce Punkty Łączny czas Zawodnik Klub
gold 91,22 00:58,3 Zakrzewski Jan sms zakopane IKATUR SKI CLUB
silver 93,91 00:58,4 Ejchart Tadeusz WKN Warszawa
brown 103,84 00:59,0 Cymbryłowicz Szymon UKS MITANSKI ZAKOPANE
4 106,53 00:59,2 Skała Jan Sport Szok Kraków
5 107,54 00:59,2 Zwijacz Marek SNPTT-1907 ZAKOPANE
6 110,40 00:59,4 Browarski Piotr UKS MITANSKI ZAKOPANE
7 111,57 00:59,5 Kopia Maksymilian KKN Siepraw - SKI
8 112,92 00:59,5 Jakubowski Michał IKATUR SKI CLUB
9 124,53 01:00,2 Hodor Franciszek AN SKILLZ KRAKÓW
10 130,08 01:00,6 Zarzycki Szymon SNPTT-1907 ZAKOPANE
11 131,59 01:00,7 Sosnowski Mikołaj WKN Warszawa
12 133,10 01:00,7 Kierkowski Juliusz WKN Warszawa
13 134,95 01:00,9 Tomanek Jan WKN Warszawa
14 141,85 01:01,3 Szymański Igor KN Sporteum
15 142,86 01:01,3 Szczepaniak Mateusz KN Wrocław
16 145,55 01:01,5 Baczkowski Szymon SiKReT Gliwice
17 149,59 01:01,7 Szeląg Piotr WKN Warszawa
18 152,11 01:01,9 Walas Kacper KS Frajda Zakopane
19 153,12 01:01,9 Ożga-grzegorzewski Maciej WKN Warszawa
20 159,51 01:02,3 Korczak Tomasz WKN Warszawa
21 162,71 01:02,5 Komierowski Stefan WTS DeSki
22 166,07 01:02,7 Sadkowski Aleksander KN Wrocław
23 167,25 01:02,8 Bartler Michał WKN Warszawa
24 167,76 01:02,8 Nowacki Henryk WTS DeSki
25 168,93 01:02,9 Bartczak Leopold WKN Warszawa
25 168,93 01:02,9 Dąbkowski Maciej KN Sporteum
27 173,81 01:03,2 Lewiński Maciej WKN Warszawa
28 174,32 01:03,2 Kawałkowski Mikołaj WKN Warszawa
29 177,85 01:03,4 Gałuszka Wojciech KS BESKIDY
30 178,02 01:03,4 Macewicz Robert --Brak--
31 190,46 01:04,2 Osiadacz Brian UKN Laworta
32 196,69 01:04,5 Balcer Franciszek KS BESKIDY
33 204,09 01:05,0 Żak Dominik Klub Narciarstwa Alpejskiego DZIKOWIEC
34 208,63 01:05,2 Okła Stanisław AN SKILLZ KRAKÓW
35 212,00 01:05,4 Kocemba Jakub KS Narciarnia Nowy Sącz
36 222,09 01:06,0 Chachulski Kacper KN Wrocław
37 229,32 01:06,5 Płaskowicki Iwo WKN Warszawa
38 233,86 01:06,7 Goli Mikołaj KS AS
39 237,40 01:06,9 Nivette Aleksander KN Sporteum
40 241,77 01:07,2 Trembecki Tymoteusz KN Wrocław
41 246,31 01:07,5 Macyszyn Maksymilian WKN Warszawa
42 249,17 01:07,6 Mocek Jakub UKS MITANSKI ZAKOPANE
43 251,36 01:07,8 Styrna Jakub MKS "SKRZYCZNE" SZCZYRK
44 254,22 01:07,9 Fido Ignacy WKN Warszawa
45 265,82 01:08,6 Leszczyński Artur ULKS "Czarna Góra"
46 268,68 01:08,8 Bańkowski Antoni WKN Warszawa
47 283,15 01:09,7 Karwasiński-old Grzegorz WTS DeSki
48 285,50 01:09,8 Sykała Adam UKN Laworta
49 290,38 01:10,1 Rihouet Reheaume KS BESKIDY
50 312,08 01:11,4 Janas Filip KN Wrocław
51 426,97 01:18,2 Bartler Jakub WKN Warszawa

« wstecz
Logowanie