Wyniki: 2017-01-08, GS

Czarna Góra k/ Stronia Śl. Puchar Czarnej Góry/DeSki CUP

Miejsce Punkty Łączny czas Zawodnik Klub
gold 85,28 00:58,3 Zakrzewski Jan sms zakopane IKATUR SKI CLUB
silver 99,40 00:59,2 Ejchart Tadeusz WKN Warszawa
brown 108,47 00:59,7 Cymbryłowicz Szymon UKS MITANSKI ZAKOPANE
4 110,15 00:59,8 Browarski Piotr UKS MITANSKI ZAKOPANE
5 110,82 00:59,8 Budz Błażej RUSIŃSKI SKI-MAX
6 121,41 01:00,5 Zwijacz Marek SNPTT-1907 ZAKOPANE
7 124,43 01:00,7 Zarzycki Szymon SNPTT-1907 ZAKOPANE
8 139,22 01:01,5 Kopia Maksymilian KKN Siepraw - SKI
9 141,91 01:01,7 Sadkowski Aleksander KN Wrocław
10 143,76 01:01,8 Sosnowski Mikołaj WKN Warszawa
11 146,45 01:02,0 Skała Jan Sport Szok Kraków
12 150,14 01:02,2 Kierkowski Juliusz WKN Warszawa
13 151,66 01:02,3 Baczkowski Szymon SiKReT Gliwice
14 154,01 01:02,4 Tomanek Jan WKN Warszawa
15 161,40 01:02,9 Jurkowski Jakub WKN Warszawa
16 161,74 01:02,9 Bartler Michał WKN Warszawa
17 162,58 01:02,9 Korczak Tomasz WKN Warszawa
18 165,43 01:03,1 Hodor Franciszek AN SKILLZ KRAKÓW
19 166,11 01:03,1 Komierowski Stefan WTS DeSki
20 170,81 01:03,4 Macewicz Robert --Brak--
21 179,38 01:03,9 Szymański Igor KN Sporteum
22 180,22 01:04,0 Szeląg Piotr WKN Warszawa
23 182,07 01:04,1 Dąbkowski Maciej KN Sporteum
24 182,74 01:04,1 Ożga-grzegorzewski Maciej WKN Warszawa
25 186,10 01:04,3 Gałuszka Wojciech KS BESKIDY
26 186,27 01:04,3 Bartczak Leopold WKN Warszawa
27 188,12 01:04,4 Kawałkowski Mikołaj WKN Warszawa
28 189,13 01:04,5 Nowacki Henryk WTS DeSki
29 195,35 01:04,9 Okła Stanisław AN SKILLZ KRAKÓW
30 206,27 01:05,5 Lewiński Maciej WKN Warszawa
31 209,96 01:05,7 Macieszczak Wojciech WTS DeSki
32 212,15 01:05,9 Balcer Franciszek KS BESKIDY
33 212,49 01:05,9 Kubicki Tomasz WKN Warszawa
34 227,44 01:06,8 Styrna Jakub MKS "SKRZYCZNE" SZCZYRK
35 237,69 01:07,4 Goli Mikołaj KS AS
36 254,16 01:08,4 Gajdosz Damian KS Narciarnia Nowy Sącz
37 258,70 01:08,6 Płaskowicki Iwo WKN Warszawa
38 260,71 01:08,8 Mocek Jakub UKS MITANSKI ZAKOPANE
39 268,27 01:09,2 Sykała Adam UKN Laworta
40 270,12 01:09,3 Bańkowski Antoni WKN Warszawa
41 270,96 01:09,4 Juraszczyk Jakub UKS Brenna-Górki
42 291,13 01:10,6 Trembecki Tymoteusz KN Wrocław
43 313,64 01:11,9 Fido Ignacy WKN Warszawa
44 316,00 01:12,1 Rihouet Reheaume KS BESKIDY
45 325,41 01:12,6 Gonet Patryk KS Narciarnia Nowy Sącz
46 344,06 01:13,7 Faust Maksym Klub Narciarstwa Alpejskiego DZIKOWIEC

« wstecz
Logowanie