Wyniki: 2017-12-16, SL

Suche V Puchar Stacji Suche-Ski MPP

Miejsce Punkty Łączny czas Zawodnik Klub
gold 110,40 1:17.31 Sosnowski Mikołaj WKN Warszawa
silver 112,45 1:17.53 Kierkowski Juliusz WKN Warszawa
brown 133,12 1:19.75 Zarzycki Szymon SNPTT-1907 ZAKOPANE
4 133,31 1:19.77 Walas Kacper KS Frajda Zakopane
5 139,92 1:20.48 Korczak Tomasz WKN Warszawa
6 141,13 1:20.61 Chowaniec Krzysztof RUSIŃSKI SKI-MAX
7 148,30 1:21.38 Szymański Igor KN Sporteum
8 150,91 1:21.66 Macewicz Robert MUKS "ŚMIG"
9 151,01 1:21.67 Balcer Franciszek KS BESKIDY
10 153,99 1:21.99 Kasprzak Mateusz KN Sporteum
11 155,01 1:22.10 Macek Tomasz KS BESKIDY
12 155,66 1:22.17 Groblicki Jakub AMS MAGICSPORT - RYSKALSKI
13 163,86 1:23.05 Szczap Mateusz KS SKIVEGAS STANEK RACE ACADEMY
14 165,63 1:23.24 Foltyn Filip KS Wielkopolska Szkoła Narciarstwa
15 168,05 1:23.50 Żmudziński Wiktor KSM Łabski Szklarska Poręba
16 170,66 1:23.78 Bałaś Paweł UKS Zakopiański
17 172,43 1:23.97 Dawid Mateusz KS AS
18 174,38 1:24.18 Fajferek Antoni KS BESKIDY
19 176,52 1:24.41 Osiadacz Brian UKN Laworta
20 177,55 1:24.52 Haładyna Hubert UKS Zakopiański
21 179,88 1:24.77 Długosz Benedykt UKS MITANSKI ZAKOPANE
22 181,37 1:24.93 Śmiałkowski Maciej RUSIŃSKI SKI-MAX
23 199,71 1:26.90 Ziobrowski Stefan KS Tatra Ski Academy
24 206,14 1:27.59 Kozakiewicz Iwo UKS Zakopiański
25 208,84 1:27.88 Mielcarek Ignacy FUNDACJA POTWORY KS
26 210,33 1:28.04 Jurkowski Jakub WKN Warszawa
27 212,66 1:28.29 Komierowski Stefan WTS DeSki
28 217,41 1:28.80 Pordzik Maksymilian KN Wrocław
29 222,06 1:29.30 Popławski Maciej FUNDACJA POTWORY KS
30 223,55 1:29.46 Bocheński Kacper KS Narciarnia Nowy Sącz
31 226,07 1:29.73 Godlewski Julian FUNDACJA POTWORY KS
32 228,30 1:29.97 Świętochowski Jan KN Sporteum
33 231,75 1:30.34 Ślusarczyk Maksymilian KKN Siepraw - SKI
34 247,30 1:32.01 Bryk Bernard WKN Warszawa
35 247,96 1:32.08 Gutkowski Władysław FUNDACJA POTWORY KS
36 255,03 1:32.84 Schiele Maciej RASC
37 293,68 1:36.99 Pluta Jonathan KS BESKIDY
38 295,92 1:37.23 Doroftei Oskar KS AS
39 309,05 1:38.64 Walecki Filip KN Sporteum
40 351,89 1:43.24 Gołębiowski Antoni RASC
41 446,42 1:53.39 Konarowski Maciej RASC
42 484,32 1:57.46 Emilewicz Iwo WTS DeSki

« wstecz
Logowanie