Wyniki: 2009-02-27, SG

Ustrzyki Dolne Mistrzostwa Polski Juniorów B XV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Podkarpackie 2009

Miejsce Punkty Łączny czas Zawodnik Klub
gold 75,37 00:55,6 Tokarczyk Kamil KN Gondola Krynica
silver 93,19 00:56,6 Jasiczek Michał SNA SKI-TEAM
brown 109,74 00:57,5 Dziedzic Andrzej WKN Warszawa
4 118,74 00:58,0 Klimek Krystian UKN Laworta
5 119,82 00:58,0 Niewiadomy Tomasz MKN "Zryw"
6 120,72 00:58,1 Mitan Szymon KS Grań w Karpaczu
7 133,67 00:58,8 Matląg Sebastian KS "FIRN" Zakopane
8 138,17 00:59,1 Tabaszewski Jakub KN Gondola Krynica
9 139,07 00:59,1 Gałuszka Przemysław MKS "SKRZYCZNE" SZCZYRK
10 144,47 00:59,4 Najder Mateusz KKN Siepraw - SKI
11 145,19 00:59,5 Woźniak Tomasz Sport Szok Kraków
12 147,17 00:59,6 Paszkiewicz Piotr MKN Gliwice
13 152,75 00:59,9 Zapolski Patryk KN Gondola Krynica
14 161,75 01:00,4 Gał Przemysław KS "FIRN" Zakopane
15 164,27 01:00,5 Grzybek Jakub Klub Sportowy Wisła Ustronianka
16 164,63 01:00,5 Białobrzycki Sebastian KS BESKIDY
17 164,99 01:00,6 Skawiński Kacper UKS Kielce 28
18 165,71 01:00,6 Sadowy Rafał KS Narciarnia Nowy Sącz
19 167,33 01:00,7 Kubasiewicz Antoni WKN Warszawa
20 167,69 01:00,7 Oramus Piotr KKN Siepraw - SKI
21 168,77 01:00,8 Marcy Dennis MKS Ustroń
22 172,36 01:01,0 Kabot Maciej WKN Warszawa
23 175,24 01:01,1 Mucha Wiktor KN Gondola Krynica
24 185,32 01:01,7 Apola Jakub KN MAGURA PP GORLICE
25 192,34 01:02,1 Wasilkowski Stanisław WKN Warszawa
26 195,58 01:02,2 Piekarz Damian AZS COLLEGIUM GLECENSE
27 205,84 01:02,8 Bieńkowski Maciej KS "SZRENICA" Szklarska Poręba
28 209,98 01:03,0 Ziemski Bartosz MKN "Zryw"
29 213,03 01:03,2 Dutka Kacper MKS "SKRZYCZNE" SZCZYRK
30 231,21 01:04,2 Widło Piotr MKS "SKRZYCZNE" SZCZYRK
31 242,01 01:04,8 Romański Piotr UKS Lawina Wierchomla
32 251,36 01:05,3 Rewerelli Michał WKN Warszawa
33 282,14 01:07,1 Szymaniak Remigiusz AZS COLLEGIUM GLECENSE
34 455,25 01:16,7 Burzyński Adrian WKN Warszawa
35 588,60 01:24,1 Kowalczyk Tadeusz KS "FIRN" Zakopane

« wstecz
Logowanie