Wyniki: 2018-01-06, GS

Czarna Góra k/ Stronia Śl. Puchar Klubu WTS DeSki MPP

Miejsce Punkty Łączny czas Zawodnik Klub
gold 110,79 1:03.27 Zarzycki Szymon SNPTT-1907 ZAKOPANE
gold 110,79 1:03.27 Kierkowski Juliusz WKN Warszawa
brown 122,72 1:04.04 Szeląg Piotr WKN Warszawa
4 130,62 1:04.55 Walas Kacper KS Frajda Zakopane
5 131,39 1:04.60 Zajączkowski Maksym KS Tatra Ski Academy
6 134,18 1:04.78 Chowaniec Krzysztof RUSIŃSKI SKI-MAX
7 136,19 1:04.91 Szymański Igor KN Sporteum
8 146,72 1:05.59 Bałaś Paweł UKS Zakopiański
9 146,88 1:05.60 Kaczmarek Igor SKI TEAM KACZMAREK
10 147,81 1:05.66 Gałuszka Wojciech KS BESKIDY
11 152,77 1:05.98 Korczak Tomasz WKN Warszawa
12 153,70 1:06.04 Zdort Jan NKN Warszawa
13 155,86 1:06.18 Łodziński Jan AN SKILLZ KRAKÓW
14 160,67 1:06.49 Karwasiński Grzegorz NKN Warszawa
15 162,83 1:06.63 Komierowski Stefan WTS DeSki
16 166,71 1:06.88 Osiadacz Brian UKN Laworta
17 167,02 1:06.90 Balcer Franciszek KS BESKIDY
18 170,58 1:07.13 Pluta Jonathan KS BESKIDY
19 179,56 1:07.71 Kasprzak Mateusz KN Sporteum
20 182,20 1:07.88 Długosz Benedykt UKS MITANSKI ZAKOPANE
21 184,21 1:08.01 Traple Franciszek IKATUR SKI CLUB
22 186,53 1:08.16 Dawid Mateusz KS AS
23 188,55 1:08.29 Ożga-grzegorzewski Maciej WKN Warszawa
24 193,66 1:08.62 Bartczak Leopold WKN Warszawa
25 193,81 1:08.63 Pordzik Maksymilian KN Wrocław
26 199,70 1:09.01 Styrna Jakub MKS "SKRZYCZNE" SZCZYRK
27 199,85 1:09.02 Żmudziński Wiktor KSM Łabski Szklarska Poręba
28 201,40 1:09.12 Klammer Ignacy WKN Warszawa
29 211,47 1:09.77 Mocek Jakub UKS MITANSKI ZAKOPANE
30 214,26 1:09.95 Bors Iwo WKN Warszawa
31 215,34 1:10.02 Bryk Bernard WKN Warszawa
31 215,34 1:10.02 Gajdek Filip UKN Laworta
33 220,45 1:10.35 Faust Maksym KN Wrocław
34 224,48 1:10.61 Nivette Aleksander KN Sporteum
35 233,15 1:11.17 Nowakowski Wiktor SiKReT Gliwice
36 233,93 1:11.22 Fajferek Antoni KS BESKIDY
37 237,65 1:11.46 Świętochowski Jan KN Sporteum
38 242,60 1:11.78 Biernat Maksymilian KSM Łabski Szklarska Poręba
39 243,22 1:11.82 Rihouet Reheaume KS BESKIDY
40 243,53 1:11.84 Macewicz Robert MUKS "ŚMIG"
41 247,71 1:12.11 Schiele Maciej RASC
42 254,37 1:12.54 Dobrowolski Igor KS SKIVEGAS STANEK RACE ACADEMY
43 254,84 1:12.57 Chachulski Antoni KN Wrocław
44 261,03 1:12.97 Janas Filip KN Wrocław
45 265,06 1:13.23 Sowiźrał Szymon IKATUR SKI CLUB
46 269,40 1:13.51 Domagała Bartosz KS SKIVEGAS STANEK RACE ACADEMY
47 277,14 1:14.01 Szczap Mateusz KS SKIVEGAS STANEK RACE ACADEMY
48 293,87 1:15.09 Korolec Bartłomiej FUNDACJA POTWORY KS
49 301,15 1:15.56 Wieloch Krzysztof KS Wielkopolska Szkoła Narciarstwa
49 301,15 1:15.56 Ślusarczyk Maksymilian KKN Siepraw - SKI
51 306,88 1:15.93 Kania Oliwier AMS MAGICSPORT - RYSKALSKI
52 307,19 1:15.95 Matejek Michał WKN Warszawa
53 351,34 1:18.80 Sawiłow Dawid KN Wrocław
54 352,27 1:18.86 Dota Jan KS Wielkopolska Szkoła Narciarstwa
55 373,02 1:20.20 Macek Tomasz KS BESKIDY
56 393,16 1:21.50 Trembecki Tymoteusz KN Wrocław
57 400,44 1:21.97 Pawluk Wiktor KSM Łabski Szklarska Poręba

« wstecz
Logowanie