Wyniki: 2018-01-07, GS

Czarna Góra k/ Stronia Śl. Puchar Klubu WTS DeSki MPP

Miejsce Punkty Łączny czas Zawodnik Klub
gold 111,44 46.35 Szeląg Piotr WKN Warszawa
silver 116,30 46.58 Kierkowski Juliusz WKN Warszawa
brown 118,84 46.70 Zarzycki Szymon SNPTT-1907 ZAKOPANE
4 124,97 46.99 Szymański Igor KN Sporteum
5 126,24 47.05 Zajączkowski Maksym KS Tatra Ski Academy
6 129,83 47.22 Macewicz Robert MUKS "ŚMIG"
7 130,26 47.24 Korczak Tomasz WKN Warszawa
8 133,43 47.39 Gałuszka Wojciech KS BESKIDY
9 134,49 47.44 Walas Kacper KS Frajda Zakopane
10 142,52 47.82 Sosnowski Mikołaj WKN Warszawa
11 146,33 48.00 Bałaś Paweł UKS Zakopiański
12 158,38 48.57 Chowaniec Krzysztof RUSIŃSKI SKI-MAX
13 160,70 48.68 Osiadacz Brian UKN Laworta
14 161,13 48.70 Łodziński Jan AN SKILLZ KRAKÓW
15 162,18 48.75 Balcer Franciszek KS BESKIDY
16 163,88 48.83 Szczap Mateusz KS SKIVEGAS STANEK RACE ACADEMY
17 166,20 48.94 Bartczak Leopold WKN Warszawa
18 173,18 49.27 Karwasiński Grzegorz NKN Warszawa
19 175,08 49.36 Kaczmarek Igor SKI TEAM KACZMAREK
20 175,50 49.38 Pluta Jonathan KS BESKIDY
21 176,35 49.42 Kasprzak Mateusz KN Sporteum
22 177,20 49.46 Zdort Jan NKN Warszawa
23 178,04 49.50 Długosz Benedykt UKS MITANSKI ZAKOPANE
24 180,58 49.62 Korolec Bartłomiej FUNDACJA POTWORY KS
25 182,48 49.71 Macek Tomasz KS BESKIDY
26 187,98 49.97 Dawid Mateusz KS AS
27 190,94 50.11 Świętochowski Jan KN Sporteum
28 191,57 50.14 Ożga-grzegorzewski Maciej WKN Warszawa
29 195,59 50.33 Gajdek Filip UKN Laworta
30 197,07 50.40 Mocek Jakub UKS MITANSKI ZAKOPANE
31 198,34 50.46 Biernat Maksymilian KSM Łabski Szklarska Poręba
32 202,57 50.66 Nowacki Henryk NKN Warszawa
33 205,11 50.78 Żmudziński Wiktor KSM Łabski Szklarska Poręba
34 209,33 50.98 Komierowski Stefan WTS DeSki
34 209,33 50.98 Ziobrowski Stefan KS Tatra Ski Academy
36 211,66 51.09 Styrna Jakub MKS "SKRZYCZNE" SZCZYRK
37 223,29 51.64 Rihouet Reheaume KS BESKIDY
37 223,29 51.64 Traple Franciszek IKATUR SKI CLUB
39 224,56 51.70 Bors Iwo WKN Warszawa
40 234,28 52.16 Schiele Maciej RASC
41 236,40 52.26 Faust Maksym KN Wrocław
42 237,46 52.31 Nivette Aleksander KN Sporteum
43 244,01 52.62 Chachulski Antoni KN Wrocław
44 248,24 52.82 Sowiźrał Szymon IKATUR SKI CLUB
45 252,89 53.04 Bryk Bernard WKN Warszawa
46 260,92 53.42 Trembecki Tymoteusz KN Wrocław
47 266,63 53.69 Nowakowski Wiktor SiKReT Gliwice
48 272,98 53.99 Janas Filip KN Wrocław
48 272,98 53.99 Domagała Bartosz KS SKIVEGAS STANEK RACE ACADEMY
50 289,05 54.75 Wieloch Krzysztof KS Wielkopolska Szkoła Narciarstwa
51 294,33 55.00 Matejek Michał WKN Warszawa
52 298,77 55.21 Sawiłow Dawid KN Wrocław
53 312,09 55.84 Dota Jan KS Wielkopolska Szkoła Narciarstwa
54 314,63 55.96 Klammer Ignacy WKN Warszawa
55 318,22 56.13 Kania Oliwier AMS MAGICSPORT - RYSKALSKI
56 338,31 57.08 Maj Jakub KN Wrocław
57 362,20 58.21 Pawluk Wiktor KSM Łabski Szklarska Poręba
58 455,23 1:02.61 Doroftei Oskar KS AS
59 466,23 1:03.13 Groblicki Jakub AMS MAGICSPORT - RYSKALSKI

« wstecz
Logowanie