Wyniki: 2018-02-17, GS

Zawoja Młodzieżowy Puchar Polski

Miejsce Punkty Łączny czas Zawodnik Klub
gold 98,36 52.56 Szeląg Piotr WKN Warszawa
silver 116,82 53.55 Sosnowski Mikołaj WKN Warszawa
brown 145,72 55.10 Zajączkowski Maksym KS Tatra Ski Academy
4 153,55 55.52 Szymański Igor KN Sporteum
5 155,41 55.62 Jurkowski Jakub WKN Warszawa
6 158,21 55.77 Korczak Tomasz WKN Warszawa
7 159,14 55.82 Zarzycki Szymon SNPTT-1907 ZAKOPANE
8 159,52 55.84 Łodziński Jan AN SKILLZ KRAKÓW
9 160,82 55.91 Gałuszka Wojciech KS BESKIDY
10 164,74 56.12 Kubasiak Maciej MKKS Babia Góra
11 168,65 56.33 Korolec Bartłomiej FUNDACJA POTWORY KS
12 170,52 56.43 Osiadacz Brian UKN Laworta
13 175,74 56.71 Chowaniec Krzysztof RUSIŃSKI SKI-MAX
14 175,92 56.72 Walas Kacper KS Frajda Zakopane
15 177,60 56.81 Bartczak Leopold WKN Warszawa
16 181,89 57.04 Kaczmarek Igor SKI TEAM KACZMAREK
17 187,11 57.32 Macewicz Robert MUKS "ŚMIG"
18 197,55 57.88 Bałaś Paweł UKS Zakopiański
19 199,04 57.96 Klammer Ignacy WKN Warszawa
20 199,98 58.01 Gajdek Filip UKN Laworta
21 200,54 58.04 Kasprzak Mateusz KN Sporteum
22 203,71 58.21 Pordzik Maksymilian KN Wrocław
23 208,18 58.45 Kierkowski Juliusz WKN Warszawa
24 210,98 58.60 Bors Iwo WKN Warszawa
25 212,28 58.67 Haładyna Hubert UKS Zakopiański
26 216,20 58.88 Śmiałkowski Maciej RUSIŃSKI SKI-MAX
27 217,69 58.96 Nowacki Henryk NKN Warszawa
28 219,74 59.07 Bocheński Kacper KS Narciarnia Nowy Sącz
29 221,23 59.15 Styrna Jakub MKS "SKRZYCZNE" SZCZYRK
30 224,59 59.33 Macyszyn Maksymilian WKN Warszawa
31 224,96 59.35 Pluta Jonathan KS BESKIDY
32 225,33 59.37 Biernat Maksymilian KSM Łabski Szklarska Poręba
33 227,76 59.50 Balcer Franciszek KS BESKIDY
34 230,37 59.64 Berendt Leon UKN Żereb Ski Academy
35 231,11 59.68 Karwasiński Grzegorz NKN Warszawa
36 231,49 59.70 Macek Tomasz KS BESKIDY
37 231,67 59.71 Ziobrowski Stefan KS Tatra Ski Academy
38 232,05 59.73 Zdort Jan NKN Warszawa
39 232,23 59.74 Bryk Bernard WKN Warszawa
40 233,54 59.81 Ciałowicz Antoni WKN Warszawa
41 241,56 1:00.24 Mielcarek Ignacy FUNDACJA POTWORY KS
42 252,18 1:00.81 Rihouet Reheaume KS BESKIDY
43 256,29 1:01.03 Kinel Mateusz WKN Warszawa
44 256,66 1:01.05 Domagała Bartosz KS SKIVEGAS STANEK RACE ACADEMY
45 256,85 1:01.06 Nowakowski Wiktor SiKReT Gliwice
46 257,03 1:01.07 Walecki Filip KN Sporteum
47 260,02 1:01.23 Schiele Maciej RASC
48 260,76 1:01.27 Nivette Aleksander KN Sporteum
49 262,63 1:01.37 Godlewski Julian FUNDACJA POTWORY KS
50 266,73 1:01.59 Komierowski Stefan WTS DeSki
51 272,13 1:01.88 Fajferek Antoni KS BESKIDY
52 276,05 1:02.09 Wielgus Sebastian KS Narciarnia Nowy Sącz
53 284,25 1:02.53 Sołomko Milo FUNDACJA POTWORY KS
54 288,73 1:02.77 Kozakiewicz Iwo UKS Zakopiański
55 291,53 1:02.92 Gutkowski Władysław FUNDACJA POTWORY KS
56 294,70 1:03.09 Matejek Michał WKN Warszawa
57 296,00 1:03.16 Janas Filip KN Wrocław
58 316,88 1:04.28 Figiel Kamil (sms) MUKS "ŚMIG"
59 330,68 1:05.02 Kania Oliwier AMS MAGICSPORT - RYSKALSKI
60 386,43 1:08.01 Pawluk Wiktor KSM Łabski Szklarska Poręba
61 418,69 1:09.74 Nowicki Tymon FUNDACJA POTWORY KS
62 443,86 1:11.09 Wawak Wojciech UKS MITANSKI ZAKOPANE

« wstecz
Logowanie