Wyniki: 2018-02-18, GS

Zawoja Młodzieżowy Puchar Polski

Miejsce Punkty Łączny czas Zawodnik Klub
gold 107,55 57.20 Kierkowski Juliusz WKN Warszawa
silver 110,29 57.36 Szeląg Piotr WKN Warszawa
brown 112,52 57.49 Sosnowski Mikołaj WKN Warszawa
4 127,08 58.34 Osiadacz Brian UKN Laworta
5 127,42 58.36 Chowaniec Krzysztof RUSIŃSKI SKI-MAX
5 127,42 58.36 Kaczmarek Igor SKI TEAM KACZMAREK
7 132,39 58.65 Łodziński Jan AN SKILLZ KRAKÓW
8 139,25 59.05 Szymański Igor KN Sporteum
9 141,64 59.19 Korczak Tomasz WKN Warszawa
10 142,67 59.25 Zarzycki Szymon SNPTT-1907 ZAKOPANE
11 149,35 59.64 Wawak Wojciech UKS MITANSKI ZAKOPANE
12 152,95 59.85 Macewicz Robert MUKS "ŚMIG"
13 161,86 1:00.37 Walas Kacper KS Frajda Zakopane
14 165,63 1:00.59 Bartczak Leopold WKN Warszawa
15 170,77 1:00.89 Klammer Ignacy WKN Warszawa
16 172,48 1:00.99 Biernat Maksymilian KSM Łabski Szklarska Poręba
17 174,54 1:01.11 Jurkowski Jakub WKN Warszawa
18 175,91 1:01.19 Korolec Bartłomiej FUNDACJA POTWORY KS
19 178,65 1:01.35 Szczap Mateusz KS SKIVEGAS STANEK RACE ACADEMY
20 181,74 1:01.53 Balcer Franciszek KS BESKIDY
21 181,91 1:01.54 Bałaś Paweł UKS Zakopiański
22 182,25 1:01.56 Haładyna Hubert UKS Zakopiański
23 183,11 1:01.61 Śmiałkowski Maciej RUSIŃSKI SKI-MAX
24 185,33 1:01.74 Mocek Jakub UKS MITANSKI ZAKOPANE
25 187,39 1:01.86 Karwasiński Grzegorz NKN Warszawa
26 188,07 1:01.90 Fajferek Antoni KS BESKIDY
27 190,82 1:02.06 Bocheński Kacper KS Narciarnia Nowy Sącz
28 191,16 1:02.08 Nowacki Henryk NKN Warszawa
29 192,53 1:02.16 Pluta Jonathan KS BESKIDY
30 193,90 1:02.24 Dawid Mateusz KS AS
30 193,90 1:02.24 Berendt Leon UKN Żereb Ski Academy
32 195,61 1:02.34 Nivette Aleksander KN Sporteum
33 196,13 1:02.37 Kasprzak Mateusz KN Sporteum
34 200,58 1:02.63 Macek Tomasz KS BESKIDY
34 200,58 1:02.63 Domagała Bartosz KS SKIVEGAS STANEK RACE ACADEMY
36 202,98 1:02.77 Ciałowicz Antoni WKN Warszawa
37 204,69 1:02.87 Komierowski Stefan NKN Warszawa
38 205,04 1:02.89 Schiele Maciej RASC
39 206,06 1:02.95 Bors Iwo WKN Warszawa
40 209,83 1:03.17 Macyszyn Maksymilian WKN Warszawa
41 217,03 1:03.59 Bryk Bernard WKN Warszawa
42 222,68 1:03.92 Rihouet Reheaume KS BESKIDY
43 225,08 1:04.06 Nowakowski Wiktor SiKReT Gliwice
44 231,59 1:04.44 Mielcarek Ignacy FUNDACJA POTWORY KS
45 240,16 1:04.94 Walecki Filip KN Sporteum
46 243,58 1:05.14 Matejek Michał WKN Warszawa
47 244,44 1:05.19 Janas Filip KN Wrocław
48 249,07 1:05.46 Figiel Kamil (sms) MUKS "ŚMIG"
49 254,72 1:05.79 Gutkowski Władysław FUNDACJA POTWORY KS
50 260,20 1:06.11 Godlewski Julian FUNDACJA POTWORY KS
51 282,65 1:07.42 Gałuszka Wojciech KS BESKIDY
51 282,65 1:07.42 Bachleda-szeliga Klemens (sms) MUKS "ŚMIG"
53 283,16 1:07.45 Kozakiewicz Iwo UKS Zakopiański
54 297,21 1:08.27 Kania Oliwier AMS MAGICSPORT - RYSKALSKI
55 299,27 1:08.39 Styrna Jakub MKS "SKRZYCZNE" SZCZYRK
56 307,15 1:08.85 Gajdek Filip UKN Laworta
57 310,57 1:09.05 Wielgus Sebastian KS Narciarnia Nowy Sącz
58 314,34 1:09.27 Pawluk Wiktor KSM Łabski Szklarska Poręba
59 338,50 1:10.68 Nowicki Tymon FUNDACJA POTWORY KS
60 385,62 1:13.43 Sołomko Milo FUNDACJA POTWORY KS
61 476,93 1:18.76 Kubasiak Maciej MKKS Babia Góra

« wstecz
Logowanie