Wyniki: 2018-03-01, SG

Ustrzyki Dolne Młodzieżowy Puchar Polski Mistrzostwa Polski Jun. C

Miejsce Punkty Łączny czas Zawodnik Klub
gold 142,26 00:44,9 Szeląg Piotr WKN Warszawa
silver 158,38 00:45,6 Sosnowski Mikołaj WKN Warszawa
brown 161,75 00:45,7 Szymański Igor KN Sporteum
4 175,94 00:46,3 Łodziński Jan AN SKILLZ KRAKÓW
5 176,42 00:46,3 Walas Kacper KS Frajda Zakopane
6 178,83 00:46,4 Korczak Tomasz WKN Warszawa
7 179,31 00:46,4 Kierkowski Juliusz WKN Warszawa
8 180,75 00:46,5 Zarzycki Szymon SNPTT-1907 ZAKOPANE
9 185,81 00:46,7 Macewicz Robert MUKS "ŚMIG"
10 186,05 00:46,7 Osiadacz Brian UKN Laworta
11 193,26 00:47,0 Gałuszka Wojciech KS BESKIDY
12 196,39 00:47,1 Chowaniec Krzysztof RUSIŃSKI SKI-MAX
13 196,63 00:47,1 Wawak Wojciech UKS MITANSKI ZAKOPANE
14 197,60 00:47,2 Kaczmarek Igor SKI TEAM KACZMAREK
15 199,52 00:47,3 Groblicki Jakub AMS MAGICSPORT - RYSKALSKI
16 206,26 00:47,5 Klammer Ignacy WKN Warszawa
17 206,98 00:47,6 Zajączkowski Maksym KS Tatra Ski Academy
18 210,59 00:47,7 Bartczak Leopold WKN Warszawa
19 220,45 00:48,1 Zdort Jan NKN Warszawa
20 223,58 00:48,3 Foltyn Filip KS Wielkopolska Szkoła Narciarstwa
21 225,02 00:48,3 Maj Jakub KN Wrocław
22 227,43 00:48,4 Bałaś Paweł UKS Zakopiański
23 230,56 00:48,6 Kasprzak Mateusz KN Sporteum
24 241,38 00:49,0 Gajdek Filip UKN Laworta
25 243,07 00:49,1 Mocek Jakub UKS MITANSKI ZAKOPANE
26 246,19 00:49,2 Karwasiński Grzegorz NKN Warszawa
27 247,16 00:49,2 Biernat Maksymilian KSM Łabski Szklarska Poręba
28 249,08 00:49,3 Traple Franciszek IKATUR SKI CLUB
29 250,77 00:49,4 Balcer Franciszek KS BESKIDY
30 257,74 00:49,7 Berendt Leon UKN Żereb Ski Academy
31 263,04 00:49,9 Macek Tomasz KS BESKIDY
32 264,96 00:50,0 Fajferek Antoni KS BESKIDY
33 266,16 00:50,0 Nowacki Henryk NKN Warszawa
34 270,25 00:50,2 Nowakowski Wiktor KS BESKIDY
35 276,27 00:50,5 Bryk Bernard WKN Warszawa
36 282,04 00:50,7 Wieloch Krzysztof KS Wielkopolska Szkoła Narciarstwa
37 283,00 00:50,7 Pluta Jonathan KS BESKIDY
38 283,49 00:50,8 Sowiźrał Szymon IKATUR SKI CLUB
39 293,59 00:51,2 Pordzik Maksymilian KN Wrocław
40 296,72 00:51,3 Dawid Mateusz KS AS
41 306,82 00:51,7 Matejek Michał WKN Warszawa
42 307,78 00:51,8 Gajdosz Damian KS Narciarnia Nowy Sącz
43 319,57 00:52,3 Rihouet Reheaume KS BESKIDY
44 333,53 00:52,8 Ślusarczyk Maksymilian KKN Siepraw - SKI
45 385,01 00:55,0 Śledź Kamil KS Wielkopolska Szkoła Narciarstwa
46 385,49 00:55,0 Doroftei Oskar KS AS
47 1 210,23 01:29,3 Korolec Bartłomiej FUNDACJA POTWORY KS

« wstecz
Logowanie