Wyniki: 2018-03-02, GS

Ustrzyki Dolne Młodzieżowy Puchar Polski Mistrzostwa Polski Jun. C

Miejsce Punkty Łączny czas Zawodnik Klub
gold 94,26 00:47,5 Sosnowski Mikołaj WKN Warszawa
silver 104,99 00:48,0 Szeląg Piotr WKN Warszawa
brown 118,20 00:48,6 Kierkowski Juliusz WKN Warszawa
4 136,36 00:49,5 Gałuszka Wojciech KS BESKIDY
5 136,77 00:49,6 Zajączkowski Maksym KS Tatra Ski Academy
6 140,07 00:49,7 Kaczmarek Igor SKI TEAM KACZMAREK
7 145,85 00:50,0 Korolec Bartłomiej FUNDACJA POTWORY KS
8 148,53 00:50,1 Szymański Igor KN Sporteum
9 149,98 00:50,2 Bartczak Leopold WKN Warszawa
10 152,45 00:50,3 Zarzycki Szymon SNPTT-1907 ZAKOPANE
11 154,93 00:50,4 Osiadacz Brian UKN Laworta
12 155,76 00:50,5 Chowaniec Krzysztof RUSIŃSKI SKI-MAX
13 156,37 00:50,5 Łodziński Jan AN SKILLZ KRAKÓW
13 156,37 00:50,5 Macewicz Robert MUKS "ŚMIG"
15 157,41 00:50,5 Walas Kacper KS Frajda Zakopane
16 159,88 00:50,7 Maj Jakub KN Wrocław
17 164,01 00:50,9 Jurkowski Jakub WKN Warszawa
18 168,55 00:51,1 Dawid Mateusz KS AS
19 174,12 00:51,4 Wawak Wojciech UKS MITANSKI ZAKOPANE
20 176,60 00:51,5 Kasprzak Mateusz KN Sporteum
21 177,63 00:51,5 Klammer Ignacy WKN Warszawa
22 181,96 00:51,7 Traple Franciszek IKATUR SKI CLUB
23 183,82 00:51,8 Sowiźrał Szymon IKATUR SKI CLUB
24 187,12 00:52,0 Foltyn Filip KS Wielkopolska Szkoła Narciarstwa
25 187,74 00:52,0 Macek Tomasz KS BESKIDY
26 193,11 00:52,3 Gajdek Filip UKN Laworta
26 193,11 00:52,3 Karwasiński Grzegorz NKN Warszawa
28 194,96 00:52,4 Nowakowski Wiktor KS BESKIDY
29 195,58 00:52,4 Biernat Maksymilian KSM Łabski Szklarska Poręba
30 196,82 00:52,5 Nowacki Henryk NKN Warszawa
31 197,23 00:52,5 Fajferek Antoni KS BESKIDY
32 206,73 00:52,9 Balcer Franciszek KS BESKIDY
33 208,38 00:53,0 Pluta Jonathan KS BESKIDY
34 213,33 00:53,3 Zdort Jan NKN Warszawa
35 215,60 00:53,4 Mocek Jakub UKS MITANSKI ZAKOPANE
36 226,12 00:53,9 Gajdosz Damian KS Narciarnia Nowy Sącz
37 228,81 00:54,0 Berendt Leon UKN Żereb Ski Academy
38 229,43 00:54,0 Komierowski Stefan NKN Warszawa
39 230,04 00:54,1 Bryk Bernard WKN Warszawa
40 238,51 00:54,5 Rihouet Reheaume KS BESKIDY
41 252,12 00:55,1 Matejek Michał WKN Warszawa
42 257,49 00:55,4 Wieloch Krzysztof KS Wielkopolska Szkoła Narciarstwa
43 261,00 00:55,6 Ślusarczyk Maksymilian KKN Siepraw - SKI
44 306,19 00:57,8 Doroftei Oskar KS AS
45 314,03 00:58,1 Śledź Kamil KS Wielkopolska Szkoła Narciarstwa

« wstecz
Logowanie