Wyniki: 2010-01-13, SL

Zakopane Puchar Klubu SNA Ski Team

Miejsce Punkty Łączny czas Zawodnik Klub
gold 34,99 01:17,0 Tabaszewski Jakub KN Gondola Krynica
silver 39,35 01:17,5 Dziedzic Andrzej WKN Warszawa
brown 50,77 01:19,0 Najder Mateusz KKN Siepraw - SKI
4 53,15 01:19,3 Wasilkowski Stanisław WKN Warszawa
5 63,26 01:20,6 Zapolski Patryk KN Gondola Krynica
6 63,31 01:20,6 Matląg Sebastian KS "FIRN" Zakopane
7 66,75 01:21,0 Szczepanik Antoni Sport Szok Kraków
8 79,31 01:22,6 Latusek Sylwester MKS "SKRZYCZNE" SZCZYRK
9 80,12 01:22,7 Dutka Kacper MKS "SKRZYCZNE" SZCZYRK
10 81,66 01:22,9 Ziemski Bartosz MKN "Zryw"
11 85,34 01:23,4 Woźniak Tomasz Sport Szok Kraków
12 86,84 01:23,6 Małkowski Krzysztof WKN Warszawa
13 90,83 01:24,1 Mirek Maciej KN Gondola Krynica
14 98,98 01:25,2 Kuczański Mieszko SRS Czantoria Ustroń
15 99,15 01:25,2 Bieńkowski Maciej KS "SZRENICA" Szklarska Poręba
16 99,90 01:25,3 Kuhnke Max WKN Warszawa
17 102,67 01:25,6 Antepowicz Jan WKN Warszawa
18 104,01 01:25,8 Trzak Tomasz KS "SZRENICA" Szklarska Poręba
19 105,10 01:26,0 Basiura Michał MKKS Babia Góra
20 110,58 01:26,7 Kubasiewicz Stanisław WKN Warszawa
21 111,19 01:26,7 Sadowy Rafał KS Narciarnia Nowy Sącz
22 118,93 01:27,7 Nowicki Marek AZS COLLEGIUM GLECENSE
23 125,86 01:28,6 Piotrowski Krzysztof SiKReT Gliwice
24 126,01 01:28,6 Białobrzycki Dominik KS BESKIDY
25 126,18 01:28,7 Sosgórnik Paweł KS AS
26 130,08 01:29,2 Mucha Wiktor KN Gondola Krynica
27 131,31 01:29,3 Szot Emil KN Gondola Krynica
28 133,48 01:29,6 Czaja Sławomir KS Narciarnia Nowy Sącz
29 142,25 01:30,7 Gałat Dominik KS "SZRENICA" Szklarska Poręba
30 145,04 01:31,1 Tyszkowski Amadeusz Klub Sportowy Wisła Ustronianka
31 147,73 01:31,4 Ronge Maksymilian UKS "Szóstka-Kłodzko"
32 149,58 01:31,7 Dawidów Szymon Sport Szok Kraków
33 149,88 01:31,7 Mróz Damian ULKS "Czarna Góra"
34 150,17 01:31,7 Szatkowski Michał KN Gondola Krynica
35 167,12 01:33,9 Gurgul Wojciech Sport Szok Kraków
36 170,96 01:34,4 Żwak Kacper Sport Szok Kraków
37 188,82 01:36,7 Długosz Jan KS "FIRN" Zakopane
38 207,65 01:39,1 Fischer Adrian KS "Śnieżka"
39 221,76 01:40,9 Kubiela Wojciech KS "SZRENICA" Szklarska Poręba
40 253,49 01:45,0 Kuboszek Igor KS BESKIDY
41 255,81 01:45,3 Prończuk Maciej WKN Warszawa
42 335,70 01:55,5 Bros Krzysztof UKN Laworta

« wstecz
Logowanie