Wyniki: 2010-01-16, GS

Limanowa Puchar Łysej Góry

Miejsce Punkty Łączny czas Zawodnik Klub
gold 12,16 01:02,4 Dziedzic Andrzej WKN Warszawa
silver 16,77 01:02,8 Oramus Piotr KKN Siepraw - SKI
brown 32,28 01:04,0 Matląg Sebastian KS "FIRN" Zakopane
4 34,85 01:04,2 Tabaszewski Jakub KN Gondola Krynica
5 42,93 01:04,8 Zapolski Patryk KN Gondola Krynica
6 44,21 01:04,9 Małkowski Krzysztof WKN Warszawa
7 50,62 01:05,4 Mirek Maciej KN Gondola Krynica
8 58,18 01:06,0 Sadowy Rafał KS Narciarnia Nowy Sącz
9 60,49 01:06,2 Kubasiewicz Stanisław WKN Warszawa
10 61,00 01:06,2 Marcy Dennis MKS Ustroń
11 62,80 01:06,4 Bieńkowski Maciej KS "SZRENICA" Szklarska Poręba
12 63,31 01:06,4 Wasilkowski Stanisław WKN Warszawa
13 65,36 01:06,5 Dutka Kacper MKS "SKRZYCZNE" SZCZYRK
14 75,87 01:07,4 Piotrowski Krzysztof SiKReT Gliwice
15 76,13 01:07,4 Antepowicz Jan WKN Warszawa
16 82,67 01:07,9 Zastawny Jakub MKN Gliwice
17 83,18 01:07,9 Sosgórnik Paweł KS AS
18 83,82 01:08,0 Kuder Mateusz WKN Warszawa
19 85,23 01:08,1 Jakubowski Michał(sms) KS AZS Zakopane
20 85,36 01:08,1 Bryński Stefan KS Grań w Karpaczu
21 93,05 01:08,7 Latusek Sylwester MKS "SKRZYCZNE" SZCZYRK
21 93,05 01:08,7 Szatkowski Michał KN Gondola Krynica
23 94,59 01:08,8 Mucha Wiktor KN Gondola Krynica
24 96,39 01:09,0 Ziemski Bartosz MKN "Zryw"
25 96,52 01:09,0 Szot Emil KN Gondola Krynica
26 103,82 01:09,6 Kabot Maciej WKN Warszawa
27 104,46 01:09,6 Nowicki Marek AZS COLLEGIUM GLECENSE
28 105,36 01:09,7 Najder Mateusz KKN Siepraw - SKI
29 106,52 01:09,8 Trzak Tomasz KS "SZRENICA" Szklarska Poręba
30 108,57 01:09,9 Białobrzycki Dominik KS BESKIDY
31 110,36 01:10,1 Basiura Michał MKKS Babia Góra
32 111,26 01:10,1 Czaja Sławomir KS Narciarnia Nowy Sącz
33 116,26 01:10,5 Kuczański Mieszko SRS Czantoria Ustroń
34 128,18 01:11,5 Tyszkowski Amadeusz Klub Sportowy Wisła Ustronianka
35 129,59 01:11,6 Kuhnke Max WKN Warszawa
36 141,26 01:12,5 Madler Jędrzej WKN Warszawa
37 145,36 01:12,8 Gał Przemysław KS "FIRN" Zakopane
38 149,85 01:13,1 Kuboszek Igor KS BESKIDY
39 159,46 01:13,9 Gałat Dominik KS "SZRENICA" Szklarska Poręba
40 166,52 01:14,4 Kołaczek Mikolaj KS AS
41 173,05 01:15,0 Kocemba Igor KS AS
42 180,62 01:15,5 Jamrozik Bartłomiej UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna
43 187,54 01:16,1 Fischer Adrian KS "Śnieżka"
44 190,36 01:16,3 Ronge Maksymilian UKS "Szóstka-Kłodzko"
45 203,69 01:17,3 Kubiela Wojciech KS "SZRENICA" Szklarska Poręba
46 218,18 01:18,5 Cyzio Konrad UKN Laworta
47 237,03 01:19,9 Długosz Jan KS "FIRN" Zakopane
48 244,59 01:20,5 Prończuk Maciej WKN Warszawa

« wstecz
Logowanie