Wyniki: 2010-01-16, GS

Limanowa Puchar Łysej Góry

Miejsce Punkty Łączny czas Zawodnik Klub
gold 133,94 01:05,7 Bębenek Szymon KN Gondola Krynica
silver 146,60 01:06,7 Jasiczek Jędrzej SNA SKI-TEAM
brown 154,03 01:07,4 Poręba Arkadiusz KS Narciarnia Nowy Sącz
4 163,65 01:08,1 Jarmuszczak Łukasz KS "Śnieżka"
5 164,99 01:08,3 Apola Wiktor KN MAGURA PP GORLICE
6 165,11 01:08,3 Bobiński Antoni MKS "SKRZYCZNE" SZCZYRK
7 173,76 01:09,0 Brachaczek Michał SRS Czantoria Ustroń
8 174,00 01:09,0 Kastory Władysław WTS DeSki
9 182,89 01:09,7 Daniec Wiktor KN Gondola Krynica
10 186,91 01:10,1 Kubica Piotr MKN "Zryw"
11 187,03 01:10,1 Żółcik Mikołaj WKN Warszawa
12 188,25 01:10,2 Jasiński Jakub MKS "SKRZYCZNE" SZCZYRK
13 190,32 01:10,3 Warchoł Kamil KN Gondola Krynica
14 190,56 01:10,4 Bieńkowski Bartosz KS "SZRENICA" Szklarska Poręba
15 191,66 01:10,4 Dobrzański Tomasz KN Gondola Krynica
16 196,29 01:10,8 Regiel Maciej UKN Laworta
17 203,83 01:11,4 Sichelski Marcin KS "FIRN" Zakopane
18 204,32 01:11,5 Tarasek Filip MKN Gliwice
19 209,80 01:11,9 Habdas Piotr(sms-szczyrk) KS BESKIDY
20 221,13 01:12,9 Kowalczyk Krzysztof KS "FIRN" Zakopane
21 221,49 01:12,9 Ostrowski Konrad KS "Śnieżka"
22 222,22 01:13,0 Słowioczek Tobiasz KS BESKIDY
23 222,46 01:13,0 Świerz Maciej KN MAGURA PP GORLICE
24 222,95 01:13,0 Nowak Mateusz UKS Kielce 28
25 225,63 01:13,2 Guziak Jan KS Grań w Karpaczu
26 235,01 01:14,0 Karabanowski Michał UKN Laworta
27 240,36 01:14,4 Żurawik Bartosz MKS "SKRZYCZNE" SZCZYRK
28 251,81 01:15,4 Moskal Jakub MKN "Zryw"
29 252,05 01:15,4 Geremek Jan marcin WKN Warszawa
30 259,12 01:16,0 Kaczmarek Jędrzej KS "Śnieżka"
31 260,94 01:16,1 Rewerelli Mateusz WKN Warszawa
32 262,16 01:16,2 Zaremba Hubert SPSZ Nowy Targ
33 278,96 01:17,6 Dziedzic Maciej KS AZS Zakopane
34 284,93 01:18,1 Staszewski Michał UKS Kielce 28
35 288,46 01:18,4 Pinda Łukasz KS "Śnieżka"
36 292,85 01:18,7 Radziwił Maciej WTS DeSki
37 293,33 01:18,8 Górski Maciej KS "Śnieżka"
38 301,86 01:19,5 Kochanik Kacper AZS COLLEGIUM GLECENSE
39 319,88 01:21,0 Chmielewski Maciej WKN Warszawa
40 362,01 01:24,4 Tessmer Mateusz AZS COLLEGIUM GLECENSE
41 362,74 01:24,5 Kierebiński Marcin WKN Warszawa
42 379,06 01:25,8 Smela Bartłomiej UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna
43 734,98 01:55,1 Gurtler Robert WTS DeSki

« wstecz
Logowanie