Wyniki: 2010-02-17, SG

Czarna Góra Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Miejsce Punkty Łączny czas Zawodnik Klub
gold 130,15 1:02.16 Tabaszewski Jakub KN Gondola Krynica
silver 134,17 1:02.41 Dziedzic Andrzej WKN Warszawa
brown 142,38 1:02.92 Zapolski Patryk KN Gondola Krynica
4 142,70 1:02.94 Sadowy Rafał KS Narciarnia Nowy Sącz
5 146,72 1:03.19 Matląg Sebastian KS "FIRN" Zakopane
6 153,96 1:03.64 Oramus Piotr KKN Siepraw - SKI
7 159,91 1:04.01 Kacica Alan KS Grań w Karpaczu
8 164,90 1:04.32 Najder Mateusz KKN Siepraw - SKI
9 169,08 1:04.58 Małkowski Krzysztof WKN Warszawa
10 170,53 1:04.67 Trzak Tomasz KS "SZRENICA" Szklarska Poręba
11 173,75 1:04.87 Woźniak Tomasz Sport Szok Kraków
12 176,16 1:05.02 Kubasiewicz Stanisław WKN Warszawa
13 177,13 1:05.08 Gał Przemysław KS "FIRN" Zakopane
14 179,22 1:05.21 Antepowicz Jan WKN Warszawa
15 181,95 1:05.38 Bryński Stefan KS Grań w Karpaczu
16 185,97 1:05.63 Szczepanik Antoni Sport Szok Kraków
16 185,97 1:05.63 Ziemski Bartosz MKN "Zryw"
18 186,62 1:05.67 Mróz Damian ULKS "Czarna Góra"
19 187,90 1:05.75 Mucha Wiktor KN Gondola Krynica
20 190,00 1:05.88 Zastawny Jakub MKN Gliwice
21 190,32 1:05.90 Kabot Maciej WKN Warszawa
22 193,53 1:06.10 Dutka Kacper MKS "SKRZYCZNE" SZCZYRK
23 195,79 1:06.24 Sosgórnik Paweł KS AS
24 197,40 1:06.34 Bros Krzysztof UKN Laworta
25 199,33 1:06.46 Szot Emil KN Gondola Krynica
26 200,77 1:06.55 Jakubowski Michał(sms) KS AZS Zakopane
27 202,22 1:06.64 Tyszkowski Amadeusz Klub Sportowy Wisła Ustronianka
28 211,87 1:07.24 Berner Marcin SNPTT-1907 ZAKOPANE
29 213,32 1:07.33 Śliwa Grzegorz Przemyski Klub Sportowy
30 218,79 1:07.67 Pasler Dominik KSM Łabski Szklarska Poręba
31 221,69 1:07.85 Ronge Maksymilian UKS "Szóstka-Kłodzko"
32 222,33 1:07.89 Wasilkowski Stanisław WKN Warszawa
33 225,55 1:08.09 Kuhnke Max WKN Warszawa
34 227,00 1:08.18 Jaśkiewicz Wojciech ULKS "Czarna Góra"
35 228,77 1:08.29 Madler Jędrzej WKN Warszawa
36 229,09 1:08.31 Słomiński Piotr Sport Szok Kraków
37 233,59 1:08.59 Kuczański Mieszko SRS Czantoria Ustroń
38 246,95 1:09.42 Gałat Dominik KS "SZRENICA" Szklarska Poręba
39 248,39 1:09.51 Latusek Sylwester MKS "SKRZYCZNE" SZCZYRK
40 254,83 1:09.91 Nowicki Marek AZS COLLEGIUM GLECENSE
41 274,62 1:11.14 Kubiela Wojciech KS "SZRENICA" Szklarska Poręba
42 322,07 1:14.09 Basiura Michał MKKS Babia Góra

« wstecz
Logowanie