Wyniki: 2010-02-07, GS

Białka Tatrzańska Puchar Kotelnicy Białczańskiej

Miejsce Punkty Łączny czas Zawodnik Klub
gold 11,90 1:08.99 Dziedzic Andrzej WKN Warszawa
silver 28,37 1:10.41 Matląg Sebastian KS "FIRN" Zakopane
brown 28,83 1:10.45 Oramus Piotr KKN Siepraw - SKI
4 35,67 1:11.04 Mirek Maciej KN Gondola Krynica
5 42,63 1:11.64 Kubasiewicz Stanisław WKN Warszawa
6 46,92 1:12.01 Tabaszewski Jakub KN Gondola Krynica
7 49,47 1:12.23 Najder Mateusz KKN Siepraw - SKI
8 56,20 1:12.81 Kacica Alan KS Grań w Karpaczu
9 60,02 1:13.14 Kabot Maciej WKN Warszawa
10 60,60 1:13.19 Małkowski Krzysztof WKN Warszawa
11 66,98 1:13.74 Wasilkowski Stanisław WKN Warszawa
12 68,37 1:13.86 Berner Marcin SNPTT-1907 ZAKOPANE
13 70,81 1:14.07 Szot Emil KN Gondola Krynica
14 71,85 1:14.16 Trzak Tomasz KS "SZRENICA" Szklarska Poręba
15 72,08 1:14.18 Śliwa Grzegorz Przemyski Klub Sportowy
16 72,43 1:14.21 Szczepanik Antoni Sport Szok Kraków
17 72,66 1:14.23 Mucha Wiktor KN Gondola Krynica
17 72,66 1:14.23 Ziemski Bartosz MKN "Zryw"
19 75,21 1:14.45 Widło Piotr MKS "SKRZYCZNE" SZCZYRK
20 78,11 1:14.70 Jakubowski Michał(sms) KS AZS Zakopane
21 79,16 1:14.79 Bieńkowski Maciej KS "SZRENICA" Szklarska Poręba
22 80,20 1:14.88 Basiura Michał MKKS Babia Góra
23 81,24 1:14.97 Antepowicz Jan WKN Warszawa
24 81,59 1:15.00 Sosgórnik Paweł KS AS
24 81,59 1:15.00 Szatkowski Michał KN Gondola Krynica
26 82,06 1:15.04 Dutka Kacper MKS "SKRZYCZNE" SZCZYRK
27 89,36 1:15.67 Bros Krzysztof UKN Laworta
28 90,52 1:15.77 Woźniak Tomasz Sport Szok Kraków
28 90,52 1:15.77 Latusek Sylwester MKS "SKRZYCZNE" SZCZYRK
30 92,03 1:15.90 Kuhnke Max WKN Warszawa
31 92,14 1:15.91 Tyszkowski Amadeusz Klub Sportowy Wisła Ustronianka
32 99,80 1:16.57 Gurgul Wojciech Sport Szok Kraków
33 100,96 1:16.67 Czaja Sławomir KS Narciarnia Nowy Sącz
34 102,93 1:16.84 Koluch Łukasz UKN Laworta
35 103,28 1:16.87 Jaksina Paweł UKS De La Salle Gdańsk
36 104,32 1:16.96 Słomiński Piotr Sport Szok Kraków
37 104,67 1:16.99 Madler Jędrzej WKN Warszawa
38 107,10 1:17.20 Białobrzycki Dominik KS BESKIDY
39 107,45 1:17.23 Nowosad Albert WKN Warszawa
40 110,12 1:17.46 Kamiński Jakub UKS Kielce 28
41 110,23 1:17.47 Piotrowski Krzysztof SiKReT Gliwice
42 110,47 1:17.49 Schmidt Tomasz WKN Warszawa
42 110,47 1:17.49 Mróz Damian ULKS "Czarna Góra"
44 111,86 1:17.61 Gałat Dominik KS "SZRENICA" Szklarska Poręba
45 113,71 1:17.77 Pachulski Aleksander UKS De La Salle Gdańsk
46 114,18 1:17.81 Kuczański Mieszko SRS Czantoria Ustroń
47 114,76 1:17.86 Malec Grzegorz KKN Siepraw - SKI
48 118,23 1:18.16 Jaśkiewicz Wojciech ULKS "Czarna Góra"
49 134,58 1:19.57 Kołaczek Mikolaj KS AS
50 137,95 1:19.86 Dawidów Szymon Sport Szok Kraków
51 142,24 1:20.23 Żwak Kacper Sport Szok Kraków
52 146,18 1:20.57 Pasler Dominik KSM Łabski Szklarska Poręba
53 150,01 1:20.90 Gliszczyński Bartek UKS De La Salle Gdańsk
54 151,75 1:21.05 Ronge Maksymilian UKS "Szóstka-Kłodzko"
55 151,98 1:21.07 Kocemba Igor KS AS
56 153,60 1:21.21 Kuboszek Igor KS BESKIDY
57 155,92 1:21.41 Kubiela Wojciech KS "SZRENICA" Szklarska Poręba
58 156,62 1:21.47 Cyzio Konrad UKN Laworta
59 163,81 1:22.09 Długosz Jan KS "FIRN" Zakopane
60 186,30 1:24.03 Wichrowski Michał MKN "Zryw"

« wstecz
Logowanie