Wyniki: 2010-02-06, SL

Białka Tatrzańska Puchar Kotelnicy Białczańskiej

Miejsce Punkty Łączny czas Zawodnik Klub
gold 35,38 1:18.65 Najder Mateusz KKN Siepraw - SKI
silver 37,44 1:18.92 Matląg Sebastian KS "FIRN" Zakopane
brown 44,61 1:19.86 Latusek Sylwester MKS "SKRZYCZNE" SZCZYRK
4 45,14 1:19.93 Kacica Alan KS Grań w Karpaczu
5 47,43 1:20.23 Tabaszewski Jakub KN Gondola Krynica
6 49,04 1:20.44 Sadowy Rafał KS Narciarnia Nowy Sącz
7 49,34 1:20.48 Zapolski Patryk KN Gondola Krynica
8 54,30 1:21.13 Bieńkowski Maciej KS "SZRENICA" Szklarska Poręba
9 57,12 1:21.50 Marcy Dennis MKS Ustroń
10 58,50 1:21.68 Gał Przemysław KS "FIRN" Zakopane
11 62,16 1:22.16 Mirek Maciej KN Gondola Krynica
12 64,52 1:22.47 Widło Piotr MKS "SKRZYCZNE" SZCZYRK
13 68,64 1:23.01 Bryński Stefan KS Grań w Karpaczu
14 69,71 1:23.15 Woźniak Tomasz Sport Szok Kraków
15 72,53 1:23.52 Mucha Wiktor KN Gondola Krynica
16 75,74 1:23.94 Ziemski Bartosz MKN "Zryw"
17 80,54 1:24.57 Piotrowski Krzysztof SiKReT Gliwice
18 83,06 1:24.90 Kuhnke Max WKN Warszawa
19 83,14 1:24.91 Basiura Michał MKKS Babia Góra
20 85,81 1:25.26 Trzak Tomasz KS "SZRENICA" Szklarska Poręba
21 91,68 1:26.03 Kabot Maciej WKN Warszawa
22 93,89 1:26.32 Szczepanik Antoni Sport Szok Kraków
23 97,94 1:26.85 Śliwa Grzegorz Przemyski Klub Sportowy
24 101,90 1:27.37 Pasler Dominik KSM Łabski Szklarska Poręba
25 103,20 1:27.54 Antepowicz Jan WKN Warszawa
26 103,43 1:27.57 Madler Jędrzej WKN Warszawa
27 104,73 1:27.74 Nowosad Albert WKN Warszawa
28 108,08 1:28.18 Słomiński Piotr Sport Szok Kraków
29 112,13 1:28.71 Białobrzycki Dominik KS BESKIDY
29 112,13 1:28.71 Szatkowski Michał KN Gondola Krynica
31 115,10 1:29.10 Jakubowski Michał(sms) KS AZS Zakopane
32 115,25 1:29.12 Berner Marcin SNPTT-1907 ZAKOPANE
33 116,78 1:29.32 Gałat Dominik KS "SZRENICA" Szklarska Poręba
34 120,06 1:29.75 Tyszkowski Amadeusz Klub Sportowy Wisła Ustronianka
35 121,81 1:29.98 Mróz Damian ULKS "Czarna Góra"
36 124,87 1:30.38 Wasilkowski Stanisław WKN Warszawa
37 138,37 1:32.15 Czaja Sławomir KS Narciarnia Nowy Sącz
38 153,24 1:34.10 Kubiela Wojciech KS "SZRENICA" Szklarska Poręba
39 155,69 1:34.42 Gurgul Wojciech Sport Szok Kraków
40 156,98 1:34.59 Kuboszek Igor KS BESKIDY
41 158,51 1:34.79 Pachulski Aleksander
42 158,74 1:34.82 Gliszczyński Bartek UKS De La Salle Gdańsk
43 161,41 1:35.17 Żwak Kacper Sport Szok Kraków
44 174,76 1:36.92 Ronge Maksymilian UKS "Szóstka-Kłodzko"
45 186,20 1:38.42 Długosz Jan KS "FIRN" Zakopane
46 191,24 1:39.08 Wichrowski Michał MKN "Zryw"
47 197,95 1:39.96 Domański Jan KS AZS Zakopane
48 201,30 1:40.40 Jaśkiewicz Wojciech ULKS "Czarna Góra"
49 206,65 1:41.10 Szot Emil KN Gondola Krynica
50 223,89 1:43.36 Kocemba Igor KS AS

« wstecz
Logowanie