Wyniki: 2010-03-19, GS

Zakopane Mistrzostwa TZN

Miejsce Punkty Łączny czas Zawodnik Klub
gold 15,77 1:16.33 Dziedzic Andrzej WKN Warszawa
silver 18,39 1:16.58 Najder Mateusz KKN Siepraw - SKI
brown 20,28 1:16.76 Sadowy Rafał KS Narciarnia Nowy Sącz
4 22,58 1:16.98 Oramus Piotr KKN Siepraw - SKI
5 24,36 1:17.15 Zapolski Patryk KN Gondola Krynica
6 32,33 1:17.91 Matląg Sebastian KS "FIRN" Zakopane
7 39,35 1:18.58 Sosgórnik Paweł KS AS
8 47,95 1:19.40 Wasilkowski Stanisław WKN Warszawa
9 49,73 1:19.57 Dutka Kacper MKS "SKRZYCZNE" SZCZYRK
10 51,61 1:19.75 Zastawny Jakub MKN Gliwice
10 51,61 1:19.75 Antepowicz Jan WKN Warszawa
12 52,66 1:19.85 Marcy Dennis MKS Ustroń
13 55,49 1:20.12 Szczepanik Antoni Sport Szok Kraków
14 61,89 1:20.73 Trzak Tomasz KS "SZRENICA" Szklarska Poręba
15 65,66 1:21.09 Gał Przemysław KS "FIRN" Zakopane
16 66,71 1:21.19 Małkowski Krzysztof WKN Warszawa
17 69,85 1:21.49 Berner Marcin SNPTT-1907 ZAKOPANE
18 70,48 1:21.55 Woźniak Tomasz Sport Szok Kraków
19 75,41 1:22.02 Kubasiewicz Stanisław WKN Warszawa
20 77,19 1:22.19 Szot Emil KN Gondola Krynica
21 83,27 1:22.77 Mróz Damian ULKS "Czarna Góra"
22 84,84 1:22.92 Tyszkowski Amadeusz Klub Sportowy Wisła Ustronianka
23 86,20 1:23.05 Kabot Maciej WKN Warszawa
24 87,56 1:23.18 Czaja Sławomir KS Narciarnia Nowy Sącz
25 88,09 1:23.23 Dawidów Szymon Sport Szok Kraków
26 89,55 1:23.37 Jaksina Paweł UKS De La Salle Gdańsk
27 91,02 1:23.51 Pachulski Aleksander UKS De La Salle Gdańsk
28 97,94 1:24.17 Słomiński Piotr Sport Szok Kraków
29 101,61 1:24.52 Ronge Maksymilian UKS "Szóstka-Kłodzko"
30 105,49 1:24.89 Basiura Michał MKKS Babia Góra
31 108,73 1:25.20 Kuhnke Max WKN Warszawa
32 115,23 1:25.82 Kuczański Mieszko SRS Czantoria Ustroń
33 134,62 1:27.67 Nowosad Albert WKN Warszawa
34 137,03 1:27.90 Śliwa Grzegorz Przemyski Klub Sportowy
35 139,23 1:28.11 Kuboszek Igor KS BESKIDY
36 152,54 1:29.38 Czempiel Marek MKN Gliwice
37 161,35 1:30.22 Gąsiorowski Filip WKN Warszawa
38 162,40 1:30.32 Madler Jędrzej WKN Warszawa
39 168,48 1:30.90 Żwak Kacper Sport Szok Kraków
40 175,39 1:31.56 Latusek Sylwester MKS "SKRZYCZNE" SZCZYRK
41 178,85 1:31.89 Senkus Marcin UKS De La Salle Gdańsk
42 217,94 1:35.62 Kamiński Jakub UKS Kielce 28
43 218,26 1:35.65 Długosz Jan KS "FIRN" Zakopane
44 223,39 1:36.14 Kołaczek Mikolaj KS AS

« wstecz
Logowanie