Wyniki: 2010-03-21, GS

Zakopane Mistrzostwa Warszawy Finał Młodzieżowego Pucharu Polski

Miejsce Punkty Łączny czas Zawodnik Klub
gold 6,55 1:15.81 Dziedzic Andrzej WKN Warszawa
silver 29,34 1:17.97 Oramus Piotr KKN Siepraw - SKI
brown 32,09 1:18.23 Najder Mateusz KKN Siepraw - SKI
4 36,31 1:18.63 Sadowy Rafał KS Narciarnia Nowy Sącz
5 40,85 1:19.06 Zastawny Jakub MKN Gliwice
6 42,75 1:19.24 Widło Piotr MKS "SKRZYCZNE" SZCZYRK
7 48,55 1:19.79 Małkowski Krzysztof WKN Warszawa
8 52,45 1:20.16 Zapolski Patryk KN Gondola Krynica
9 52,56 1:20.17 Szczepanik Antoni Sport Szok Kraków
10 53,51 1:20.26 Marcy Dennis MKS Ustroń
11 57,52 1:20.64 Mucha Wiktor KN Gondola Krynica
12 58,57 1:20.74 Białobrzycki Dominik KS BESKIDY
13 60,16 1:20.89 Gał Przemysław KS "FIRN" Zakopane
14 61,11 1:20.98 Kabot Maciej WKN Warszawa
15 62,48 1:21.11 Kubasiewicz Stanisław WKN Warszawa
16 64,38 1:21.29 Dutka Kacper MKS "SKRZYCZNE" SZCZYRK
17 64,48 1:21.30 Woźniak Tomasz Sport Szok Kraków
18 65,65 1:21.41 Basiura Michał MKKS Babia Góra
19 67,44 1:21.58 Czaja Sławomir KS Narciarnia Nowy Sącz
20 69,13 1:21.74 Latusek Sylwester MKS "SKRZYCZNE" SZCZYRK
21 69,87 1:21.81 Matląg Sebastian KS "FIRN" Zakopane
22 71,77 1:21.99 Antepowicz Jan WKN Warszawa
23 72,93 1:22.10 Berner Marcin SNPTT-1907 ZAKOPANE
24 73,88 1:22.19 Tyszkowski Amadeusz Klub Sportowy Wisła Ustronianka
25 74,83 1:22.28 Szot Emil KN Gondola Krynica
26 75,04 1:22.30 Śliwa Grzegorz Przemyski Klub Sportowy
27 76,73 1:22.46 Bros Krzysztof UKN Laworta
28 78,31 1:22.61 Piotrowski Krzysztof SiKReT Gliwice
29 79,26 1:22.70 Kuczański Mieszko SRS Czantoria Ustroń
30 80,52 1:22.82 Jaksina Paweł UKS De La Salle Gdańsk
31 80,84 1:22.85 Kuhnke Max WKN Warszawa
32 84,64 1:23.21 Słomiński Piotr Sport Szok Kraków
33 87,70 1:23.50 Mróz Damian ULKS "Czarna Góra"
34 92,03 1:23.91 Zając Dominik SN Glosator
35 92,55 1:23.96 Nowosad Albert WKN Warszawa
36 100,68 1:24.73 Malec Grzegorz KKN Siepraw - SKI
37 108,28 1:25.45 Trzak Tomasz KS "SZRENICA" Szklarska Poręba
38 111,76 1:25.78 Gurgul Wojciech Sport Szok Kraków
39 114,29 1:26.02 Gąsiorowski Filip WKN Warszawa
39 114,29 1:26.02 Kołaczek Mikolaj KS AS
41 116,19 1:26.20 Czempiel Marek MKN Gliwice
42 118,20 1:26.39 Kopeć Maciej KS ALPINO
42 118,20 1:26.39 Madler Jędrzej WKN Warszawa
44 128,22 1:27.34 Senkus Marcin UKS De La Salle Gdańsk
45 140,46 1:28.50 Kuboszek Igor KS BESKIDY
46 178,45 1:32.10 Pachulski Aleksander UKS De La Salle Gdańsk
47 185,84 1:32.80 Korpet Filip UKS De La Salle Gdańsk
48 186,37 1:32.85 Kamiński Jakub UKS Kielce 28
49 212,01 1:35.28 Żwak Kacper Sport Szok Kraków
50 225,62 1:36.57 Dawidów Szymon Sport Szok Kraków
51 312,58 1:44.81 Długosz Jan KS "FIRN" Zakopane

« wstecz
Logowanie