Wyniki: 2010-12-20, GS

Zakopane, Harenda Puchar Klubu SNA Ski Team

Miejsce Punkty Łączny czas Zawodnik Klub
gold 28,39 1:27,49 Mirek Maciej KN Gondola Krynica
silver 37,63 1:28,50 Zastawny Jakub MKN Gliwice
brown 41,28 1:28,90 Kacica Alan KS Grań w Karpaczu
4 45,12 1:29,32 Małkowski Krzysztof WKN Warszawa
5 47,87 1:29,62 Bryński Stefan KS Grań w Karpaczu
6 49,79 1:29,83 Szot Emil KN Gondola Krynica
7 50,79 1:29,94 Jasiczek Jędrzej SNA SKI-TEAM
8 52,26 1:30,10 Antepowicz Jan WKN Warszawa
9 62,13 1:31,18 Sosgórnik Paweł KS AS
10 62,68 1:31,24 Kubasiewicz Stanisław WKN Warszawa
11 65,51 1:31,55 Śliwa Grzegorz UKN Laworta
12 69,99 1:32,04 Berner Marcin TS Wisła Zakopane
13 74,02 1:32,48 Kuczański Mieszko SRS Czantoria Ustroń
14 76,30 1:32,73 Poręba Arkadiusz KS Narciarnia Nowy Sącz
15 81,79 1:33,33 Kubica Piotr MKN "Zryw"
16 85,36 1:33,72 Jasiński Jakub MKS "SKRZYCZNE" SZCZYRK
17 95,87 1:34,87 Gurgul Wojciech Sport Szok Kraków
18 100,90 1:35,42 Szatkowski Michał KN Gondola Krynica
19 103,55 1:35,71 Kuhnke Max WKN Warszawa
20 105,56 1:35,93 Żwak Kacper Sport Szok Kraków
21 105,75 1:35,95 Gałat Dominik KS "SZRENICA" Szklarska Poręba
22 106,02 1:35,98 Dziedzic Maciej KS Grań w Karpaczu
23 106,20 1:36,00 Kołaczek Mikolaj KS AS
24 123,49 1:37,89 Staszewski Michał UKS Kielce 28
25 124,40 1:37,99 Madler Jędrzej WKN Warszawa
26 125,13 1:38,07 Maciejowski Tomasz SRS Czantoria Ustroń
27 126,78 1:38,25 Słomiński Piotr Sport Szok Kraków
28 127,24 1:38,30 Ostrowski Konrad KS "Śnieżka"
29 128,88 1:38,48 Długosz Jan KS "FIRN" Zakopane
30 131,81 1:38,80 Nowosad Albert WKN Warszawa
31 133,82 1:39,02 Szczepanik Antoni Sport Szok Kraków
32 134,55 1:39,10 Jarmuszczak Łukasz KS "Śnieżka"
33 138,94 1:39,58 Rihouet Romain KS AS
34 141,50 1:39,86 Gurtler Robert WTS DeSki
35 142,69 1:39,99 Wolski Bartłomiej Sport Szok Kraków
36 143,60 1:40,09 Kubasiak Wojciech MKKS Babia Góra
37 156,40 1:41,49 Jaksina Paweł UKS De La Salle Gdańsk
38 157,32 1:41,59 Cyzio Konrad UKN Laworta
39 164,36 1:42,36 Moskal Jakub MKN "Zryw"
40 178,44 1:43,90 Bryniczka Antoni KS AZS Zakopane
41 185,03 1:44,62 Prończuk Maciej WKN Warszawa
42 187,59 1:44,90 Seweryn Jakub UKS "Szóstka-Kłodzko"
43 209,99 1:47,35 Ziemiński Sebastian UKS "Szóstka-Kłodzko"
44 248,21 1:51,53 Prądzyński Jan TN

« wstecz
Logowanie