Wyniki: 2011-02-03, GS

Czarna Góra Puchar Czarnej Góry

Miejsce Punkty Łączny czas Zawodnik Klub
gold 133,34 00:58.70 Bębenek Szymon KN Gondola Krynica
silver 138,52 00:59.08 Habdas Piotr(sms-szczyrk) KS BESKIDY
brown 145,06 00:59.56 Żółcik Mikołaj WKN Warszawa
4 152,69 01:00.12 Regiel Maciej UKN Laworta
5 155,83 01:00.35 Apola Wiktor KN MAGURA PP GORLICE
6 158,55 01:00.55 Słowioczek Tobiasz SRS Czantoria Ustroń
7 164,28 01:00.97 Jaros Ksawery KKN Siepraw - SKI
8 166,46 01:01.13 Oramus Kamil KKN Siepraw - SKI
8 166,46 01:01.13 Sichelski Marcin KS "FIRN" Zakopane
10 167,28 01:01.19 Brachaczek Michał SRS Czantoria Ustroń
11 167,55 01:01.21 Mitan Juliusz KS Grań w Karpaczu
12 170,41 01:01.42 Pyjas Paweł KKN Siepraw - SKI
13 170,95 01:01.46 Kastory Władysław WTS DeSki
14 171,91 01:01.53 Kotwica Dawid KS "Śnieżka"
15 180,50 01:02.16 Rewerelli Mateusz WKN Warszawa
16 180,90 01:02.19 Karabanowski Michał UKN Laworta
17 195,21 01:03.24 Wojtiuk Stanisław WTS DeSki
18 198,21 01:03.46 Fic Karol TN
19 206,66 01:04.08 Drużba Szymon MKN Gliwice
20 207,89 01:04.17 Poppe Grzegorz WKN Warszawa
21 226,56 01:05.54 Pinda Łukasz KS "Śnieżka"
22 228,74 01:05.70 Madler Franciszek WKN Warszawa
23 232,42 01:05.97 Lelek Karol WKN Warszawa
24 233,37 01:06.04 Wiślicki Tomasz WKN Warszawa
25 249,05 01:07.19 Złocki Jan KS Narciarnia Nowy Sącz
26 251,09 01:07.34 Ostrowski Paweł UKS "Szóstka-Kłodzko"
27 253,00 01:07.48 Drapalski Bruno MKN "Zryw"
28 263,22 01:08.23 Michalski Leon WKN Warszawa
29 264,72 01:08.34 Muszyński Bartłomiej TN
30 269,49 01:08.69 Grzenia Marcin UKS De La Salle Gdańsk
31 270,17 01:08.74 Podkówka Dawid UKN Laworta
32 270,44 01:08.76 Nowina-witkowski Jan WTS DeSki
33 277,12 01:09.25 Jarmuszczak Piotr KS "Śnieżka"
34 290,48 01:10.23 Nalborczyk Tymoteusz KS BESKIDY
35 291,57 01:10.31 Klonecki Michał WTS DeSki
36 305,88 01:11.36 Sobota Jakub KSM Łabski Szklarska Poręba
37 312,42 01:11.84 Cupiał Konrad UKS "Szóstka-Kłodzko"
38 315,55 01:12.07 Łukowski Dominik UKS De La Salle Gdańsk
39 332,45 01:13.31 Janas Wojciech KS Piast Nowa Ruda
40 344,31 01:14.18 Słoniewski Michał ULKS "Czarna Góra"
41 374,02 01:16.36 Pęszko Aleksander WTS DeSki
42 398,55 01:18.16 Małachowski Aleksander WTS DeSki
43 456,07 01:22.38 Kaczmarek Jędrzej KS "Śnieżka"

« wstecz
Logowanie