Polpunkty: Slalom - Junior C - mężczyźni

Punkty Miejsce Zawodnik Rok urodzenia Klub
113.57  gold Macewicz Robert 2004 MUKS "ŚMIG"
113.83  silver Zarzycki Szymon 2004 SNPTT-1907 ZAKOPANE
118.48  brown Szeląg Piotr 2004 WKN Warszawa
121.97  4 Żmudziński Wiktor 2004 KSM Łabski Szklarska Poręba
125.40  5 Szymański Igor 2004 KN Sporteum
126.35  6 Kierkowski Juliusz 2004 WKN Warszawa
132.99  7 Walas Kacper 2004 KS Frajda Zakopane
134.69  8 Sosnowski Mikołaj 2004 WKN Warszawa
137.71  9 Jurkowski Jakub 2004 WKN Warszawa
146.06  10 Wawak Wojciech 2004 UKS MITANSKI ZAKOPANE
146.85  11 Gałuszka Wojciech 2004 KS BESKIDY
153.70  12 Balcer Franciszek 2004 KS BESKIDY
162.45  13 Korczak Tomasz 2004 WKN Warszawa
169.13  14 Chowaniec Krzysztof 2004 RUSIŃSKI SKI-MAX
171.61  15 Osiadacz Brian 2004 UKN Laworta
171.74  16 Bocheński Kacper 2004 KS Narciarnia Nowy Sącz
172.13  17 Długosz Benedykt 2004 UKS MITANSKI ZAKOPANE
176.73  18 Groblicki Jakub 2004 AMS MAGICSPORT - RYSKALSKI
176.85  19 Bałaś Paweł 2005 UKS Zakopiański
179.99  20 Śmiałkowski Maciej 2005 RUSIŃSKI SKI-MAX
181.91  21 Fajferek Antoni 2004 KS BESKIDY
181.99  22 Kasprzak Mateusz 2005 KN Sporteum
183.01  23 Macek Tomasz 2005 KS BESKIDY
183.62  24 Komierowski Stefan 2004 WTS DeSki
191.86  25 Szczap Mateusz 2005 KS SKIVEGAS STANEK RACE ACADEMY
193.63  26 Foltyn Filip 2004 KS Wielkopolska Szkoła Narciarstwa
194.70  27 Ożga-grzegorzewski Maciej 2004 WKN Warszawa
200.43  28 Dawid Mateusz 2005 KS AS
205.55  29 Haładyna Hubert 2005 UKS Zakopiański
211.20  30 Ziobrowski Stefan 2005 KS Tatra Ski Academy
211.32  31 Kaczmarek Igor 2005 SKI TEAM KACZMAREK
211.49  32 Mocek Jakub 2004 UKS MITANSKI ZAKOPANE
220.63  33 Trembecki Tymoteusz 2004 KN Wrocław
220.71  34 Gajdosz Damian 2004 KS Narciarnia Nowy Sącz
221.45  35 Nowacki Henryk 2004 NKN Warszawa
224.20  36 Furmanek Michał 2004 SNPTT-1907 ZAKOPANE
225.44  37 Gajdek Filip 2005 UKN Laworta
227.18  38 Godlewski Julian 2005 FUNDACJA POTWORY KS
232.20  39 Biernat Maksymilian 2005 KSM Łabski Szklarska Poręba
234.14  40 Kozakiewicz Iwo 2005 UKS Zakopiański
236.29  41 Styrna Jakub 2004 MKS "SKRZYCZNE" SZCZYRK
236.84  42 Mielcarek Ignacy 2005 FUNDACJA POTWORY KS
239.21  43 Bryk Bernard 2005 WKN Warszawa
240.76  44 Schiele Maciej 2004 RASC
245.41  45 Pordzik Maksymilian 2005 KN Wrocław
246.53  46 Rihouet Reheaume 2004 KS BESKIDY
250.06  47 Popławski Maciej 2004 FUNDACJA POTWORY KS
250.91  48 Gutkowski Władysław 2005 FUNDACJA POTWORY KS
253.79  49 Janas Filip 2004 KN Wrocław
256.30  50 Świętochowski Jan 2005 KN Sporteum
259.75  51 Ślusarczyk Maksymilian 2005 KKN Siepraw - SKI
275.59  52 Nivette Aleksander 2004 KN Sporteum
275.65  53 Matejek Michał 2005 WKN Warszawa
280.98  54 Maj Jakub 2004 KN Wrocław
288.14  55 Doroftei Oskar 2005 KS AS
288.53  56 Sowiźrał Szymon 2005 IKATUR SKI CLUB
307.81  57 Faust Maksym 2004 KN Wrocław
313.12  58 Ciałowicz Antoni 2004 WKN Warszawa
317.32  59 Staszel Jakub 2005 KS "FIRN" Zakopane
321.68  60 Pluta Jonathan 2005 KS BESKIDY
337.05  61 Walecki Filip 2005 KN Sporteum
339.93  62 Gołębiowski Antoni 2004 RASC
378.36  63 Śledź Kamil 2004 KS Wielkopolska Szkoła Narciarstwa
382.27  64 Pawluk Wiktor 2005 KSM Łabski Szklarska Poręba
396.07  65 Korolec Bartłomiej 2004 FUNDACJA POTWORY KS
402.80  66 Sołomko Milo 2005 FUNDACJA POTWORY KS
411.50  67 Buńda Klimek 2004 KS "FIRN" Zakopane
443.36  68 Konarowski Maciej 2004 RASC
512.32  69 Emilewicz Iwo 2005 WTS DeSki
513.69  70 Bachleda-szeliga Klemens (sms) 2005 MUKS "ŚMIG"

« wstecz
Logowanie